Sponsor BağlantıTelefon Santral Servisi

Google+

İp Santral Nedir

IP Santral Nedir?

 
    Bir şirket yahut genel anlamda bir kurum içinde iletişim pratik ve kolay olmalıdır. Bu iletişimi sağlayan en klasik yöntem kurum içi şebeke hattının olmasıdır. Klasik olmakla birlikte halen en işlevsel iletişim bu santraller aracılığı ile sağlanmaya devam ediyor. Böyle bir sisteme sahip olmak için ise bir servis sağlayıcısına ihtiyaç duyulmaktadır. Telesis bu konuda birçok yönü ile öne çıkan bir isim.

İp Santraller

İp Santraller

 
   Telesis santral servisi birçok farklı kullanım alanında hizmet veren ve çeşitli ürünlere sahip telekomünikasyon sistemlerinden oluşmaktadır. Ürünlerinden bahsedecek olursak santral servisleri bunların başında geliyor. Farklı kullanım şekillerine göre farklı santral tercihleri mevcut. Bu sistemler gerek küçük gerekse büyük çaplı kurum ve işletmeler başta olmak üzere çağrı merkezi gibi yerlerde de yaygın kullanıma sahip.
 
    Büyük kapasite santral için px24x ideal bir seçim olacaktır. X1 santral içerisinde mevcut olan çok sayıda H323 ve SIP aygıtları bulunmakta. Bunun yanı sıra analog telefonlar, geniş portlara sahip sistemler ve faks benzeri cihazlar da px24m santral sisteminin içerisinde bulunmaktadır. Özellikle bu kategoride X1, Telesis Santral için ciddi öneme sahip bir paket. Piyasada tercih edilme oranının da yüksek olması teknik özellikleri bakımından tatmin edici olduğunun bir kanıtı.
 
   Telesis ip santral servisi ürünleri arasında farklı boyutlardaki santraller için de çeşitli alternatifler bulunuyor. PX24 serisi santralleri arasında üç farklı seçenek bulunuyor. PX24X, PX24M rev 6 ve PX24N Nano rev 6 bu santral serisine ait ürünler. Ürünler hakkında bilgi edinmek ve kullanım durumunuza göre hangisini kullanmanız gerektiğini öğrenmek için Telesis teknik servis elemanları tarafından bilgilendirileceksiniz.
 
    Sadece santral sistemleri değil sinyal çeviriciler ve santral kullanımına ait yardımcı nitelikteki programlar da ürünler arasında yer alıyor. Web aracılığı ile diğer ürünler arasında yer alan Dect sistemler ve sayısal, IP gibi çeşitli telefonlar ile ilgili ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz. Bunun yanında teknik bilgileri de edinebilirsiniz. Fiyat bilgisi de müşteriler için önem kazanan bir nokta. İletişime geçtiğiniz taktirde Telesis santral fiyatları hakkında da bilgi edinebilirsiniz.