Sponsor BağlantıTelefon Santral Servisi

Google+

Telesis IP Santral Sistemleri ile Minimum Maliyet ile Maksimum Verimliliğe Ulaşın

  • İletişimin kişisel hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğu kadar iş hayatında da yoğun biçimde kullanılması, orta ve büyük boyuttaki işletmelerin profesyonel santral sistemlerini kullanmalarını gerektirmektedir. Ülkemizde uzun yıllardır çalışmalarını etkin biçimde sürdüren Telesis, birbirinden farklı çözümleri uygun fiyatlar ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak memnuniyet oluşturmaya çalıştırmaktadır. Telesis santral sistemleri gelişmiş yazılım ve donanım altyapısı ile birlikte daima çağın ilerisindeki yerini muhafaza etmeye gayret etmektedir.

    maksimum-verimlilik

    Maksimum Verimlilik

    Telesis IP santralgerek ülkemiz gerekse dünyanın pek çok farklı noktasında beğeni ile tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. ” Voice Over IP “ yani internet protokolü üzerinden ses aktarımı yardımı ile dünyanın herhangi bir noktasından abone olmayı ve kullanabilmeyi olanaklı hale getiren bu sistem sayesinde, iletişim masraflarında yoğun bir düşüş yaşanmakta, böylece hem şirket hem de müşteri daha etkin bir iletişim yolu kurmaktadır.

Çağrı Merkezi Call Center

Çağrı Merkezi Call Center

Çağrı merkezi kapsamında yoğun olarak tercih edilen bu sistem sayesinde herhangi bir karasal ağa bağlı kalınmadan tüm iletişimin internet üzerinden sağlanabilmesi de mümkün olabilmektedir. Kısa ve uzun vadede sağladığı avantajlar neticesinde firmanın büyümesine de yardımcı olacak bu yenilikçi sistemler, kullanıcısına genel anlamda ciddi bir sorun da çıkartmamaktadır.