Sponsor BağlantıTelefon Santral Servisi

Google+

İstanbul  Telesis Santral Servisi
Teknik destek online uzaktan programlama Telesis santral’lerde , ses kayıt etme, bekleme müziği, sesli yanıt robot operatör vs tüm ürünlere destek , ücretsiz keşif ve montaj 7/24 teknik destek hizmeti. Yerinde tamir ve parça değişimi. Senelik periyodik bakım ve teknik servis anlaşmaları yapmaktayız.
Telesis çevre birimleri Telesis Santral Abone kartları
Firmamız Telesis santral yetkili satıcı ve teknik servisi  sistemlerinin ek donanım ürünlerini satış tamir montaj ve program ve yazılım desteği vermektedir. Özetlemek gerekirse (Telesis Konsol sayısal konsol sekreter telefonu, bekleme müziği, hotel yazılım telefon trafiği kontrolü, robot operatör)vs. ürünlerin özellik ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için telesis santral servisi sayfamızı sayfamızı ziyaret edin.

İstanbul telesis santral servisi

İstanbul telesis santral servisi

Telesis santral fiyatları İp Telefon Santralleri
Telesis telefon santralleri dünyada gelişen teknoloji yakından takip eden firmamız siz müşterilerimize en yeni modellerini en ucuz fiyatlara sunmaktadır. anolog santraller ve çağın en ileri teknolojisi olan IP tabanlı santralleri incelemek ve teknolojiyi yakından takip etmek için ürünler sayfamızı ziyaret edin.

Hizmet verdiğimiz istanbul telesis servis bölgelerimiz aşağıdaki gibidir.

Aksaray, Esenyurt, Küçükçekmece, Teşvikiye, Ataköy, Etiler, Mahmutbey, Yenibosna, Avcılar,  Eyüp, Masko, Yeşilköy, Bağcılar, Fatih, Maslak, Yeşilyurt, Bahçelievler, Fındıkzade, Merter, Zeytinburnu, Bahçeşehir, Florya, Nişantaşı, Bakırköy, Fulya, Ortaköy, Basınköy, Gaziosmanpaşa, Perpa, Başakşehir, Güneşli, Sarıyer, Bayrampaşa, Güngören, Sefaköy, Bebek, Halkalı, Soğanlı, Beşiktaş, İkitelli, Şenlikköy, Dünya Ticaret Merkezi, İstoç, Şirinevler, Emirgan, Kocamustafapaşa, Tarabya, Esenler, Kocasinan, Tekstilkent, Levent, Hadımköy. Bu bölgelere telesis santral servisi hizmeti götürüyor ve %100 müşteri menuniyetini garanti ediyoruz.