Sponsor BağlantıTelefon Santral Servisi

Google+

Telesis Çağrı Merkezi

Telesis Çağrı Merkezi

Telesis santralleri ile çağrı merkezlerinde de kolaylık sağlamaktadır. Telesis santrallerinin ve telesis ip santrallerinin bu uygulaması web tabanlıdır. Web tabanlı telesis santrallerive telesis ip santralleri çağrıları takım olarak yürütebilmeyi sağlar.  Web tabanlı telesis santralleri uygulaması çağrılarını, gelen giden telefonları, e-posta, mail, ses yönetebilir.  Bu uygulama sisteme kaydedilen ses kayıtlarını tekrardan dinmemize yardımcı olup bunları arşivlememizi sağlar. Kullanıcıların işlerine özel kartvizit ve konferans sistemini geniş bir ağa yayar. İnsanların telesis santrallerini kullanım alanları kampüsler hastaneler alışveriş merkezleri ve fabrikalar ve ev ve ofislerdir.    İletişim anlamında öncü olan telesis firmasın insanlarca kabul edilmiş lider bir firma olmasının nedenleri kaliteli ve yüksek performanslı ürünleri bizlerle buluşturuyor olmasıdır. Bununla birlikte uygun kurulum maliyetine sahip olan firmanın ekstra maliyetli ve teknik özellikli birçok donanımsal kurulumu da ücretsizdir.

Teknolojik Çözümler

Teknolojik Çözümler

Telesis Call Center ÇözümleriTelesis santrallerinde dect, ıp analog wifi ve diğer benzeri birçok özellik tek bir cihaz üzerinde bir arada bulunabilir ve esnek kullanıma sahiptir. Telesis görüntülü konuşma özelliği il internet bulunan dünyanın ve Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinden bu hizmeti özel cihazlarıyla sağlayabilmektedir. Yüksek bant genişliği ve muazzam teknolojisiyle yüksek ve kaliteli ses iletimini bizlere sunmaktadır. Ayrıca yazılım olarak üretim faaliyetlerini sürdüren öncü firma kendisine ait birçok yazılımı da kendi ekibi ile üretme imkânına sahip bulunmaktadır.

Telesis santralleri ile bütünleşmiş donanımları sayesinde herhangi bir temel istasyonundan yeni aboneler eklenebilmektedir. İletişimin en önemli gereçlerinden biri olan iletişim ağının büyüklüğünde önem veren Telesis, geliştirdiği yazılımlarıyla geniş alanlara iletişim ağı sunmaktadır. Telesis firmasını tercih eden müşterilerin en çok memnun kaldığı özelliklerinden biriside Türkçe olmasıdır. Türkçe bir dil seçeneği bulunan telesis kolay kullanım ara yüzü ile de müşterilerini cezbetmektedir. Telesisin özellikleri bunlarla da bitmek bilmemektedir.

Telesis firmasının profesyonel sesli yanıt sistemi kullanıcıların birçok ihtiyacına kolaylık sağlamaktadır. Bu sistem ile birden çok alt menülerle biçimlendirmeler yapılabilmektedir. Öğlen saatlerinde farklı sabah saatlerinde farklı sesli yanıtlar kaydedilerek kullanıcılara mükemmel bir hizmetin sınırlarını açmaktadır.

Birçok yazılımsa ve de donanımsal faaliyetleri ile hizmet veren telesis 30 yıllık deneyimi ile sizlere kaliteli iletişimin imkânlarını sunmaktan gurur duymaktadır.

Çağrı Merkezi Hizmetleri 08503023334