Sponsor BağlantıTelefon Santral Servisi

Google+

Telesis ile Santral Sistemlerinde 30 Yılın Tecrübesini Yaşayın

    Ülkemizin IP destekli ve sayısal santral sistemlerinin öncüsü konumunda olan Telesis, otuz senenin getirdiği tecrübemiz ile birleşen üstün kaliteli donanım ve yazılımlarımız sayesinde sizlere en kaliteli iletişim hizmetlerini sunmaya çalışmaktadır.Firmanızın gereksinim duyduğu santral ağ büyüklüğüne göre sunacağımız uygun çözümler sayesinde firma içi ve dışı iletişiminizi maksimum rahatlıkla ve en uygun fiyatlar ile gerçekleştirirken, aynı zamanda maddi ve manevi kazancınızı da büyük oranda arttırabilirsiniz. Telesis santral sistemleri, bu anlamda ülkemiz ve dünyada yıllardır yoğun ilgi görmektedir.

Telesis İle 30 Yılı Aşkın Tecrübeyi Yaşayın

Telesis İle 30 Yılı Aşkın Tecrübeyi Yaşayın

    Özellikle tüm dünyada inanılmaz bir hızda gelişimini sürdüren çağrı merkezi sektörü, santral sistemleri bakımından en büyük ihtiyacın duyulduğu alan konumundadır. İnternet yolu ile sağlanan iletişim sayesinde maliyetler minimal düzeylerde tutulurken, ses kalitesi ve süreklilik bakımından ideal sonuç sağlanabilmektedir.
    Uygun iletişim çözümlerimiz ile birlikte kısa sürede etkili bir gelişim ve büyüme sağlamanız mümkün olmaktadır. Çağın gerektirdiği hizmet kalitesinin daima bir adım ötesini müşterilerinize sunmanız için çaba sarf eden firmamız, karşılıklı memnuniyet esasına dayanarak öncelikle sizin çalışmalarınızı sorunsuz hale getirmeyi amaçlamaktadır. Telesis IP santral çözümleri ile kalıcı ve güncel iletişimin oluşması mümkün kılınmakta, böylece gelecekte oluşabilecek sorunlar da minimuma indirilmektedir.
    Periyodik bakım ve onarımların gerçekleşebilmesi için görev başında olan Telesis santral servisi ekiplerimiz, herhangi bir problemde en kısa zamanda çözüme ulaşabilmek için çalışmalarını sürdürmektedirler. Sahip oldukları üst düzey donanım ve tecrübe ile oluşan sorunun tespiti ve onarımı alanında minimum sürenin harcanmasına olanak veren Telesis teknik servis, her geçen gün deneyim düzeyini arttırarak sizlere daha kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.
    En güncel telesis santral fiyatları hakkında bilgi edinmek için iletişim bilgileri üzerinden firma yetkililerimiz ile kontak sağlayabilirsiniz. Onlarca yıldır sayısız firmanın santral sorunlarına çözümler üretmiş ve üretmekte olarak, sizlerin de ekonomik ve kaliteli iletişim sistemlerine ulaşmanıza yardımcı olmak istemekteyiz. Bu doğrultuda alacağınız kararlar öncesi aklınıza kalan soru ve görüşlerinizi bizler ile arzu ettiğiniz an paylaşabilir ve eleştirilerinizi dile getirebilirsiniz.