Sponsor BağlantıTelefon Santral Servisi

Google+

Telesis İle İletişim

 
Özellikle hastane, üniversite, fabrika, çağrı merkezleri gibi iletişim odaklı şirketlerin iletişim adına ihtiyaç duydukları bütün ürünleri kaliteli bir şekilde temin eden ve şirketlerin müşterileri ile iletişimi gerçekleştirebilmeleri adına kurulan santralleri ile hizmet veren telesis 30 yıldır var olan ve kalitesinden ödün vermeyen bir firma özelliği taşımaktadır.
Telesis santraller kişiler arası iletişimin gerçekleştirilebilmesi adına iletişim ağını kurma özelliğine sahipken, birbirinden farkı özelliklere sahip olan telefon setleri ile de bu ağlar doğrultusunda görüntülü konuşma, ses kaydı yapabilme, konferans,   sesli yanıt, farklı dillerden karşılama mesajı ve buna benzer özellikleri kullanmayı sağlar. Özellikle yurt dışı bağlantılı çalışan şirketlerde yurt dışındaki ofisler ile farklı dillerde iletişim kurabilme, görüntülü konuşabilme, konferans yapabilme gibi özellikleri kullanmayı sağlayan telefon santralleri var olmaktadır. Ürün satışı yapan sitelerde ise müşterilerin ürünler hakkında bilgi sahibi olmak istemesi, dilek ve şikâyetlerini firmaya iletebilmesi adına WebPhone-Tıkla Konuş yöntemi kullanılmaktadır. Müşteriler firmanın sitesine koyduğu bir link sayesinde firmayı internet üzerinden ücretsiz olarak arama seçeneğine sahip olabilmektedir. Şirketlerde kullanılan bir diğer seçenekte XPHONE PC Telefon seçeneği olmaktadır. Bilgisayarı adeta bir telefon gibi kullanabilmenizi sağlayan bu özellik ile ülke dışında olsanız dahi şirketinizin bünyesinde bulanan herhangi bir departmana dahili numarasını tuşlayarak ücretsiz olarak ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca bu özellik ile görüşmelerinizin ses kaydını alabilir, ses kaydınızı bilgisayarınıza indirerek kaydedebilir, arayanın numarasını ve ismini görebilir buna benzer daha birçok seçeneği bu özellik dahilinde kullanabilirsiniz. Telesis santral servisi tüm bu özellikleri ile sizlere kaliteli ve kesintisiz iletişim imkânları sunmaktadır. Santrallerin kurulumunda meydana gelecek ek donanım ihtiyaçları için herhangi bir ücret talebinde bulunulmadığından dolayı santral kurulumları oldukça düşük maliyetlerde gerçekleştirilmektedir.

Telesis İletişim Sistemleri

Telesis İletişim Sistemleri

Tüm bunların dışında santralinizde veya iletişim araçlarınızda herhangi bir sorun meydana gelmesi halinde  telesis teknik servisi sizlere anında çözüm odaklı hizmet vermektedir.  Şirketlerde kullanılan iletişim araçlarının başında bilgisayar ve telefon geldiğinden dolayı internet tabanlı görüşme sistemleri,  görüntülü konuşma özelliğine sahip telefonları, kablosuz telefon seçenekleri ile firmaların iletişim konusundaki ihtiyaçlarını kusursuz olarak karşılamaktadır.