Sponsor BağlantıTelefon Santral Servisi

Google+

Telesis Santral

Telesis Santral son teknoloji donanım ile üretilmiş ve iletişim sektörünün lider firmalarından biri olan telesis’in üretimidir. Telesis santraller dünya genelinde hizmet vermekte olup türkiyede de çok fazla ilke imza atmış bir türk şirketidir.türkiyede İlk elektronik ilk ısdn ilk sayısal ilk ip santrali telesis sunmuştur. Telesis bu santralleri dünya geneline pazarlamaktadır. Bu konuda telesis santral zor ve karmaşık haberleşme yapıtlarının aksine basit ve profesyonel ürünlerle karşılık vermiştir. Destek konusunda’da  Telesis yetkili bayii leri sorumlu kılmıştır. Bu konuda Bilgi Ve profesyonel  Deneyime sahip olan Telesis santral servisimiz telesis İp Telefon Santralleri  ile Analog telefon santrallerine ihtiyaç duyduğunuz destek taleplerini bize ulaştırabilmeniz için aşağıdaki numaradan yardım alabilirsiniz.
Telesis Santral -Servis Çağrı Merkezi Numaramız: 0212 674 68 72

Telesis İp Santral
Telesis ip santral Bir IP İnternet Protokolü ile çalışan telesis ip santral bir veri ağı üzerinden ses veya video sunmak ve bu sunmanın yöneticiliğini yapan haberleşme sistemidir. Normal telefon şebekesi PSTN ile birlikte ve voip operatörlerle ortak çalışan tasarlanmış bir iş telefon santral sitemidir ve günümüzde ip santal son teknoloji olarak nitelendirilmektedir.
VoIP (Internet Protokolü üzerinden ses) ağ geçitleri işletmeleri, uzun mesafe masraflarını azaltmak ses ve veri ve

gelişmiş CTI özellikleri için tek bir ağ avantajlarından yararlanabilirsiniz ya da saf kullanılacak yardımcı olmak için kendi yönetilen intranet kullanmayı sağlayan geleneksel PBX işlevselliği ile kombine edilebilir çoğu durumda IP santral sistemi daha fazla maliyet tasarrufu, daha fazla hareketlilik ve artan özellik durumuna  göre ihtiyaç duyarlar.
telesis ip santral bir yazılım sistemi gibi, ya hemen hemen, bir donanım nesne olarak var olabilir. telesis ip santraller daima son teknoloji siz müsterilerine güncellemeler ile size sunmayı hedefler.

TELESİS SANTRAL

TELESİS 30. YIL

Telesis Santral Modelleri
Telesis santral Modelleri farklı yapıtları yani hem hibrit santral, hem analog, sayısal  ip santraller olmak üzere 2 Sisteme Ayrılıyor. Bunları sizlere anlatmaya çalılşacağım.
Analog Sayısal  İp Santral:         Telesis Px24u 4 Sayısal Hat 4 Analog PSTN Yani Sabit Hat 12 Analog Hat ve sabit kapasiteli
Telesis Px24m 4 Sayısal Hat 4 Analog PSTN Yani Sabit Hat 16 Analog Hat ve maksimum -şeçenek 1 (4 Analog PSTN-16 Analog Hat)  (12 Analog

PSTN-32 Analog Hat) (12 Analog PSTN-48 Analog Hat)
Telesis Px24x 4 Sayısal Hat 8 Analog PSTN Yani Sabit Hat 16 Analog Hat ve maksimum -şeçenek 1 (16 Analog PSTN-32 Analog Hat)  (16 Analog PSTN-48 Analog Hat) (16 Analog PSTN-64 Analog Hat)
Telesis X1 telefon santrali , BRI aboneler PRI, ISDN, modlüler arayuzleri ile, terminal ve gateway`ler, ile ve aynı zamanda gatekeeper ile VoiP çağrıları için registrar olmak için binlerce H.323 ve SIP aygıtı ile ister analog telefon ister analog faks, analog ve sayısal abone ve trank hatlarından oluşan bloklarla 32,000 porta hzimet verebilr.

Hibrit Telefon Santral:      Telesis Px24n Nano santral 4 Analog PSTN Yani Sabit Hat, 1Sayısal İç HAT (kendisi), 8  Analog İç Hat, 32 İp Abone Sip ve H.323